Podkład Revlon COLORSTAY – idealna cera

 

Moja przygoda z firmą Revlon zaczęła się od zakupu podkładu COLORSTAY, od tamtej pory kosmetyk ten jak i wiele innych produktów z tej firmy na stałe zagościły w mojej kosmetyce.

Podkład Revlon Colorstay jest dostępny dla dwóch typów cery: suchej/normalnej oraz tłustej/mieszanej.               Ja wybrałam drugi wariant, gdyż moja cera jest zdecydowanie typem mieszanym. Jak dotąd nie udało mi się znaleźć odpowiedniego podkładu, który na wiele godzin pozostałby w stanie nieskazitelnym. Najczęściej po 2-3 godzinach od jego zastosowania moje czoło zaczynało się świeci, co wyglądało bardzo nieestetycznie.

Podkład firmy Revlon doskonale radzi sobie z tym problemem, a zastosowany z pudrem mineralnym z t

ej samej linii pozwala cieszyć się matową buźką nawet pod koniec dnia.

 

Jedyną wadą podkładu Revlon Colorstay może być jedynie to, iż należy go dość szybko rozsmarować na twarzy gdyż dłuższy czas aplikacji powoduje zmianę jego konsystencja na dość tępą – powoduje to nieestetyczne plamy i zacieki. Wystarczy jednak troszkę wprawy by uzyskać super efekt.

Osobiście przed zastosowaniem podkładu używam lekkiego kremu, co pozwala na dłuższa i dokładniejsza aplikacje.

Podkład długo utrzymuje się na twarzy, doskonale maskuje wszelkie przebarwienia i wypryski. Ponadto nie zatyka porów, cera jest idealnie nawilżona, bez efektu świecenia się. Dodatkowym atutem jest szeroka gama kolorystyczna, która pozwala idealnie dobrać kolorek do swojego typu cery.

 

Poniżej umieszczam gamę kolorystyczną uporządkowaną od najjaśniejszego koloru do najciemniejszego. Osobiście w zimie wybieram kolor Sand Beige, zaś latem, gdy twarz jest nieco bardziej opalona kolor Natural Beige. Moja karnacja nie jest ani specjalnie jasna, ani ciemna, więc te kolory są dla mnie po prostu idealne. Końcowy efekt jest bardzo naturalny, bez efektu maski.

IvoryBuff
Sand Beige
Nude
Naturl Beige
Medium Beige
Fresh Beige
Golden Beige
Warm Golden
True Beige
Natural Tan
Earlny Tan
Rich Tan
Golden Caramel
Toast
Rich Ginger
Caramel
Cappuccino
Mahogany
Mocha

Zapomniałam dodać, że opakowanie podkładu Colorstay jest całkowicie nieprzemyślane przez producenta. Szklana buteleczce bez dozownika, zdecydowanie utrudnia aplikację.

POJEMNOŚĆ: 30 ml

 Dostępne są również miniaturki podkładu – dzięki nim możesz wytestować odpowiedni odcień.

 

ZALETY

Konsystencja

Nie zatyka porów

Doskonale kryje

Odporny na ścieranie

Nie tworzy efektu maski

Cera idealnie zmatowiona – utrzymuje się na twarzy przez wiele godzin od aplikacji

Szeroka gama kolorystyczna
WADY

Niepraktyczne opakowanie bez dozownika

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.